• 0 Ocen(y)

  V-Cube 3 (3x3x3) wyprofilowana Czym różni się V-Cube od standardowej kostki? Każda ścianka jest delikatnie zaoblona, dzięki temu lepiej leży w dłoni. Unikatowy system rotacyjny sprawia, że kostka obraca się bardzo płynnie zachowując niezwykłą precyzję. 

  48,99 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Takenoko Pokonaj głód świętej Pandy! Dawno dawno temu, na japońskim cesarskim dworze… Po długiej serii sporów, relacje dyplomatyczne pomiędzy Japonią a Chinami w końcu się poprawiły. Aby odpowiednio uczcić tę zgodę chiński cesarz ofiarował japońskiemu władcy święte zwierzę, dużego misia pandę, symbol pokoju.

  125,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Dobble Gra, która rozkręci każdą imprezę! Ten, ten, no... Jing Jang! Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!

  45,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Inteligencja - wersja podróżna Bardzo popularna gra.Uwielbiana przez dzieci. Niezastąpiona w podróży.

  13,50 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Dixit Obraz jest wart tysiąca słów!Wstrzymaj na chwilę oddech! Karty zostały odkryte. Ich wspólną cechą jest tajemnicze zdanie, lecz tylko jedna z kart jest do niego kluczem. Użyj swojego sprytu i intuicji, by nie dać się złapać w pułapkę zastawioną przez pozostałych graczy! Dixit to wesoła i zaskakująca gra skojarzeń do wspólnego odkrywania w gronie...

  86,90 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  V-Cube Van Gogh (2x2x2) standard Kostka 2x2x2 płaska Rotacyjne kostki XXI wieku. Produkowane przez firmę VERDES V-Cube to innowacja w czystej postaci. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie łamigłówek o niespotykanym dotąd wyglądzie i ilości ścianek.

  48,00 zł
  W magazynie
 • 2 Ocen(y)

  Asteriks i Spółka Gra ćwicząca pamięć i spostrzegawczość To doskonała gra rodzinna. Świetnie spawdzi się na imprezie dla dzieci, ale także w czasie spotkania starszych graczy. To jedna z najlepszych gier pamięciowych, z bardzo ciekawymi, nowatorskimi regułami. Jest dynamiczna, a rozgrywka wzbudza i emocje, i śmiech.

  33,95 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Carcassonne - Opactwo i BurmistrzOpactwa i Burmistrzowie to dodatek zawierający 3 nowe rodzaje drewnianych pionków, 6 żetonów opactw i 12 żetonów terenu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Drakkary, fiordy i bitwy morskie W grze Wikingowie: Wojownicy Północy gracze wcielają się w Jarlów wikingów, którzy walczą o władzę nad Północą i koronę Konunga.

  87,00 zł
  W magazynie
 • 1 Ocen(y)

  Endo Domino (Granna) Jest to gra kierowana przede wszystkim do dziewczynek. Wszystkie elementy Domina dla księżniczek zostały wykonane z trwałej i grubej tektury bezpiecznej dla dzieci. Domino stworzone przy współpracy z firmą ENDO.

  23,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Potwory z Szafy Kooperacyjna gra dla najmłodszych pogromców potworów Co to znowu za pokraki?Wyglądają jak wieszaki!Wyszły z szafy bez pomocy...Kiedy wyszły? O północy!!!Maszerują przez pokoje,szumią na nich różne stroje.Idą, idą, nie przystają,Pod wersalkę zaglądają...

  37,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Łap Prosiaka Wykaż się refleksem oraz sprytem! Szalone prosiaki rozbiegły się po okolicy. Którego złapać w pierwszej kolejności? Tego w ciemnych okularach? A może amatora popcornu? Wykaż się sprytem i złap najwięcej świnek, a wygrasz! Tylko uważaj – bardzo łatwo o pomyłkę!

  29,00 zł
  W magazynie
 • Pamiętaj

  Na zwrot przesyłki masz 14 dni od dnia doręczenia

 • Szukasz gry?

  Zawsze możesz skontaktować się z nami w celu konsultacji

 • Płatności

  Możesz skorzystać z jednego z trzech modeli płatności

Witamy w naszym Sklepie

Granie na tapczanie jest dla Każdego!

Jesli nie możesz znaleźć wymarzonej gry lub potrzebujesz dodatkowej inspiracji, zachęcamy do kontaktu z nami.

Z poważaniem,

GnT