• 0 Ocen(y)

  Carcassonne: Karczmy i Katedry (edycja polska)Teraz możesz czerpać jeszcze więcej radości grając w Carcassonne! Dodaj katedry, karczmy i zrób miejsce dla kolejnego gracza. Z tym dodatkiem Twoje możliwości są niemal nieskończone!

  43,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Gacek, gdzie jesteś? Dokąd leci nietoperz? Kto je lody? Gdzie siedzi żabka? Ta gra jest jak zabawa w chowanego! Na pięknych obrazkach ukryły się zwierzątka i różne ciekawe przedmioty. Gracz, który jako pierwszy odnajdzie na planszy właściwy szczegół, wygrywa!

  25,99 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Carcassonne Oryginalna gra dla Każdego!Usiądź z przyjaciółmi przy stole i budujcie z niewielkich żetonów łąki, twierdze, całe miasta i drogi, rywalizując między sobą o przejęcie kontroli nad co bardziej atrakcyjnymi lokacjami. Nagrody zebrane przez grę:- Zwycięzca Gra Roku 2001 (Niemcy)- Zwycięzca Deutscher SpielePreis 2001 (Niemcy)- Finalista Najlepsza...

  72,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Pędzące Żółwie Żółwie to sympatyczne zwierzaki, które całymi dniami drepczą bez pośpiechu z miejsca na miejsce. Jednak gdy tylko dostrzegą sałatę, zaczynają energiczniej przebierać łapkami. Bez namysłu popędzą w jej kierunku wykorzystując każdą okazję, aby wdrapać się na skorupę innego żółwia i w ten sposób szybciej pokonać trasę tego wyjątkowego wyścigu!

  58,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Drakkary, fiordy i bitwy morskie W grze Wikingowie: Wojownicy Północy gracze wcielają się w Jarlów wikingów, którzy walczą o władzę nad Północą i koronę Konunga.

  87,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  V-Cube Unique Birds (2x2x2) wyprofilowana Rotacyjne kostki XXI wieku. Produkowane przez firmę VERDES V-Cube to innowacja w czystej postaci. Dzięki opatentowanemu systemowi V-Cube firma spełnia swoje wizje. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie łamigłówek o niespotykanym dotąd wyglądzie i ilości ścianek. Kostki tego typu od lat stanowią wyzwanie nie tylko...

  48,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Dobble Gra, która rozkręci każdą imprezę! Ten, ten, no... Jing Jang! Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!

  45,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  K2 (nowa edycja) Zdobycie szczytu to dopiero połowa drogi do zwycięstwa. W grze K2 każdy z graczy kieruje zespołem 2 himalaistów, którzy rywalizując z innymi zespołami, starają się zdobyć szczyt i przetrwać do końca 18-dniowej wyprawy.

  82,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  V-Cube 3 (3x3x3) wyprofilowana Czym różni się V-Cube od standardowej kostki? Każda ścianka jest delikatnie zaoblona, dzięki temu lepiej leży w dłoni. Unikatowy system rotacyjny sprawia, że kostka obraca się bardzo płynnie zachowując niezwykłą precyzję. 

  48,99 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Rycerze i Zamki Gra planowania i blefu. Gracze wcielają się w rolę wodzów średniowiecznych armii. Aby wygrać, muszą jak najlepiej wykorzystać umiejętności swoich wojowników piechurów, łuczników czy konnych rycerzy, albo potężnego smoka.

  15,99 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Potwory z Szafy Kooperacyjna gra dla najmłodszych pogromców potworów Co to znowu za pokraki?Wyglądają jak wieszaki!Wyszły z szafy bez pomocy...Kiedy wyszły? O północy!!!Maszerują przez pokoje,szumią na nich różne stroje.Idą, idą, nie przystają,Pod wersalkę zaglądają...

  37,00 zł
  W magazynie
 • 0 Ocen(y)

  Dixit Obraz jest wart tysiąca słów!Wstrzymaj na chwilę oddech! Karty zostały odkryte. Ich wspólną cechą jest tajemnicze zdanie, lecz tylko jedna z kart jest do niego kluczem. Użyj swojego sprytu i intuicji, by nie dać się złapać w pułapkę zastawioną przez pozostałych graczy! Dixit to wesoła i zaskakująca gra skojarzeń do wspólnego odkrywania w gronie...

  86,90 zł
  W magazynie
 • Pamiętaj

  Na zwrot przesyłki masz 14 dni od dnia doręczenia

 • Szukasz gry?

  Zawsze możesz skontaktować się z nami w celu konsultacji

 • Płatności

  Możesz skorzystać z jednego z trzech modeli płatności

Witamy w naszym Sklepie

Granie na tapczanie jest dla Każdego!

Jesli nie możesz znaleźć wymarzonej gry lub potrzebujesz dodatkowej inspiracji, zachęcamy do kontaktu z nami.

Z poważaniem,

GnT